Viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.
Viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

KOZMETICKÝ PRÍSTROJ ELEGANTE 1897 5V1 MIKRO + VAKUM + OZONIZÉR + ULTRAZVUK + SPRAJ

KOZMETICKÝ PRÍSTROJ ELEGANTE 1897 5V1 MIKRODERMABRAZIA + VÁCUUM + OZONIZÉR + ULTRAZVUK + SPRAY

Kozmetický multifunkčný prístroj 5V1 MIKRODERMABRAZIA + VACUUM + OZONIZÉR + ULTRAZVUK + SPRAY z rady ELEGANTE GREY LINE spája v sebe výkon a kvalitu. Jednoduchá obsluha a vysoká kvalita kozmetického prístroja na diamantovú mikrodermabráziu, vákuum, kozmetickú ultrazvuk, dezinfekciu a hydratáciu pokožky sprejom pokožky zaistia efektívnu a príjemnú prácu v kozmetickom salóne. Multifunkčnosť prístroja umožňuje výrazné zvýšenie ponuky služieb salónu krásy.

  • rozmery: 30 x 26 x 10 cm
303,90 €
Na sklade
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Kozmetický prístroj Elegante 1897 5v1 Mikroderm + Vacuum + Darsonval + Ultrazvuk + Spray

KOZMETICKÝ PRÍSTROJ ELEGANTE 1897 5V1 MIKRODERMABRAZIA + VÁCUUM + OZONIZÉR + ULTRAZVUK + SPRAY

Kozmetický multifunkčný prístroj 5V1 MIKRODERMABRAZIA + VACUUM + OZONIZÉR + ULTRAZVUK + SPRAY z rady ELEGANTE GREY LINE spája v sebe výkon a kvalitu. Jednoduchá obsluha a vysoká kvalita kozmetického prístroja na diamantovú dermabraziu, vákum, kozmetickú ultrazvuk, dezinfekciu a hydratáciu pokožky sprejom pokožky zaistia efektívnu a príjemnú prácu v kozmetickom salóne. Multifunknosť prístroja umožňuje výrazné zvýšenie ponuky služieb salónu krásy.

Mikrodermabrazia
využívá prirodzené peelingové vlastnosti diamantov obsiahnutých v hlaviciach. Vďaka tomu môžeme vykonať rýchle a bezbolestné ošetrenie. Kozmetický prístroj je určený na kozmetické ošetrenia tváre a tela. Účinok hodvábnej a žiarivej pokožky viditeľnej po prvom ošetrení. 

Kozmetický ozonizér
známymi v kozmetike ako prúdy Darsonval, využíva pôsobenie vosokofrekvenčných prúdov Darsonval, ktoré pôsobia predovšetkým na cievny systém. Počas ošetrenia sa uvoľňujú čiastočky ozónu, ktoré dezinfikujú a stimulujú pokožku. Darsonval môžeme tiež využiť v prípade mastnej alebo zle prekrvenej pleti.

Kozmetický ultrazvuk
zmäkčuje pokožku, urýchľuje vstrebávanie kozmetických prípravkov, zlepšuje metabolizmus a krvný obeh. Ošetrenie ultrazvukom má povzbudzujúce účinky na regeneráciu pokožky. Ultrazvukové vlny stimulujú fibroblasty k produkcii kolagénu a ďalších dôležitých vlákien, ktoré zlepšujú stavbu pokožky. Urýchľuje tiež metabolizmus a zlepšuje pevnosť pokožky. Ultrazvukové ošetrenie má výborné účinky proti vráskam a jazvám (napr. po operačnom zákroku ako je cisársky rez).

Kozmetické ošetrenie Spray
slúži na účinná hydratáciu pokožky a aplikovanie kozmetických látok pomocou funkcie spray.

Kozmetické ošetrenie Vácuum účinná metóda na linfodrenážnu masáž, liftingujúce ošetrenia pleti, prekrvenie pokožky.

Funkcie prístroja:

  • Mikrodermabrazia
  • Kozmetický ozonizér - prúdy Darsonval
  • Ultrazvuk
  • Spray
  • Vácuum

Technické parametre:

  • napätie: 220-230 V / 50 - 60 Hz
  • výkon: 80 W
  • rozmery: 30 x 26 x 10 cm
Podrobnosti o produkte
125821
Recenzie
Žiadne názory
Podobné produkty

Navigácia

QR kód

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa