Viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.
Viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Doprava, platba

Nakoľko naši dodávatelia sa nachádzajú v zahraničí a na našej stránke sa nachádza viac ako 4000 produktov a teda nie je možné mať celý ponúkaný sortiment skladom.

Tovar, ktorý je skladom, odosielame do 48 hodín. Tovar, ktorý je v centrálnom sklade a fyzicky ho aktuálne nemáme, je na objednávku a tovar pre vás zabezpečíme do 7 - 14 pracovných dní počnúc nasledujúcim dňom od prijatia objednávky alebo pripísania finančných prostriedkov na účet. Tovar na objednávku je možné vrátiť v 14 dňovej zákonnej lehote len po vzájomnej dohode kupujúceho a predávajúceho. Tovar na objednávku naskladňujeme 1 krát týždenne a následne rozposielame zákazníkom kuriérskou službou SPS, EMS alebo GEIS.

Cena dopravy sa vám automaticky zobrazí pri poslednom kroku objednávky pred ukončením objednávacieho procesu, teda ešte pred potvrdením.
Cena za dopravu sa vypočítava podľa váhy objednaného tovaru a miesta doručenia a je uvedená ako samostatná položka. Pri objednávke nad 50,- € je doručenie ZDARMA!

Pri objednaní tovaru mimo Slovenskej republiky je cena za dopravu vypočítaná individuálne, o čom klienta informujeme e-mailom, alebo telefonicky.

Pri objednávaní tovaru máte možnosť si vybrať spôsob platby:

  1. Platba na dobierku, ktorá je spoplatnená sumou 2,50 €
  2. Platba prevodom na účet
  3. Platba v hotovosti pri osobnom odbere

Osobný odber tovaru je možný výlučne v sklade internetového obchodu po telefonickom dohovore vopred.

Tovar krehký, ťažký a veľmi objemný je z bezpečnostných dôvodov dodávaný na paletách.
Po dodaní zásielky od kuriéra je nutné skontrolovať stav a obsah zásielky. V prípade poškodenia obalu alebo samotného tovaru, je nutné o tom neodkladne informovať kuriéra, ktorý Vám tovar doručoval a ten je povinný o tom s Vami spísať reklamačný záznam.

Našim zákazníkom tiež odporúčame ak je zásielka zjavne poškodená už pri preberaní, ešte v prítomnosti kuriéra poškodenú zásielku odfotografovať (stačí mobilným telefónom), prípadne takúto zásielku od kuriéra neprevziať s odôvodnením jej poškodenia.

Navigácia

QR kód

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa