Viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.
Viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Gabbiano Fotel Barberski Royal Brązowy

758,54 €
Nieje na sklade
Obľúbené0
Porovnať0
Popis
Holičstvo doslova znamená kaderníctvo. Slovo „holič“ v angličtine sa vzťahuje aj na holič. Kedysi holič, nielen si ostrihal vlasy a oholil zákazníkov salónu. Vykonal tiež niekoľko ďalších kozmetických procedúr - od zastrihovania obočia až po odstránenie chĺpkov rastúcich na ušiach a vystupovanie z nosa.
V súčasnosti sa tradície holičstva v kanceláriách vracajú čoraz častejšie. Vytvára sa stále viac kancelárií, ktoré ponúkajú klientom nielen starostlivosť o vlasy, ale aj o vlasy na tvári.
Na základe tohto trendu sme predstavili nový produkt - stoličku Barbers '. Jedná sa o moderný, dokonale hotový kus nábytku, ktorý poskytuje klientovi maximálny pocit pohodlia pri ošetrení. Stolička má okrem nastavenia výšky dolu aj sklopné operadlo a nastaviteľnú opierku pre nohy. Napriek malej veľkosti je možné zákazníka postaviť do pohodlnej polohy. Pohodlné sedadlo je potiahnuté vysoko kvalitnou ekologickou kožou. Široký, chrómovaný podstavec zaručuje stabilitu nábytku počas práce. Ďalšou výhodou je možnosť ľahko nastaviť opierku hlavy.
Maximálna výška: 74 cm
Minimálna výška: 64 cm
Šírka sedadla: 53 cm
Šírka sedadla s lakťovými opierkami: 71 cm
Dĺžka opierky nôh: 50 cm
Podrobnosti o produkte
112399
Recenzie
Žiadne názory
Podobné produkty

Navigácia

QR kód

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa